Forhandlingsledelse

Julius Okkenhaug

Julius Okkenhaug

Utvalgsmedlemmer

Arkitektenes Fagforbund
Helene Margrethe Stang
helene@afag.no
980 04 138
Den norske legeforening
Nina Bergsted
nina.bergsted@legeforeningen.no
952 74 917
Den norske tannlegeforening
Elin Kværnø
elin.kvarno@tannlegeforeningen.no
975 49 073
Den norske veterinærforening
Marit Forbord
marit.forbord@mattilsynet.no
90161770
Econa
Marianne Kringlebotn
mk@econa.no
9026 66 778
Krigsskoleutdannede offiserers landsforening
Svein Håkon Forvik
kol@kol.no
922 56 073
Naturviterne
Tine Mjølsnes
tm@naturviterne.no
920 54 585

Samfunnsøkonomene
Maria Sperre
maria.sperre@samfunnsokonomene.no
47657833

Juristforbundet
Sverre Bromander
sverre.bromander@gmail.com
970 69 057
Juristforbundet
Rikke Ringsrød (observatør)
rcr@jus.no
952 27 775
Norsk psykologforening
Julius Okkenhaug
Julius@psykologforeningen.no
920 47 328
Norsk Lektorlag
Marianne Lindmark Pedersen
mlp@norsklektorlag.no

918 34 335

Samfunnsviterne
Christer Wiik Aram
cwa@samfunnsviterne.no
971 46 183
Tekna
Kari Tønnessen Nordli
kari.tonnessen.nordli@tekna.no
932 59 534

Tekna (observatør)
Kristian Svartveit
kristian@svartveit.net
402 03 862

NITO
Siw Tyldum (observatør)
siw.tyldum@nito.no
909 72 688
Norges Farmaceutiske Forening
Jon Ole Whist (observatør)
jon@farmaceutene.no
951 00 342