Ledelse

Jan Olav Birkenhagen

Jan Olav Birkenhagen

Erik Graff

Erik Graff

Utvalgsmedlemmer

Arkitektenes Fagforbund
Oda Eriksen Rønning
oda@afag.no
917 82 629
Den norske legeforening
Pål Alm-Kruse
pal.alm-kruse@legeforeningen.no
419 09 832
Den norske legeforening
Christine Palm
christine.palm@legeforeningen.no
482 61 202
Den norske tannlegeforening
Alamdari Farshad
farsh@online.no
469 52 481
Den norske veterinærforening
Christian Tengs
ct@vetnett.no
469 28 595
Econa
Christian Selen
christian.selen@econa.no
988 31 478
Naturviterne
Ole Jakob Knudsen
oj@naturviterne.no
918 50 187
Norsk psykologforening
Christian Zimmermann
christian@psykologforeningen.no
909 80 343
Norsk Lektorlag
Tonje Leborg
tonje.leborg@norsklektorlag.no
907 45 612
Samfunnsøkonomene
Jan Inge Eidem
jan.inge.eidem@samfunnsokonomene.no
991 65 400
Samfunnsviterne
Åse Marie Eliassen
aame@samfunnsviterne.no
95730301

Juristforbundet
Thale Blanck Torkildsen
thale.torkildsen@akademikerne.no
920 70 314

Tekna
Sonia Monfort Roedelé
sonia.monfort.roedele@tekna.no
90075115

Tekna (observatør)
Magnus Evje
magnus.evje@oby.oslo.kommune.no
982 95 411

Den norske jordmorforening (observatør)
Ida Engen
ida@jordmorforeningen.no
480 06 887
NITO (observatør)
Beate Sire Dagslett
beate.sire.dagslett@nito.no
41334255
Norges Farmaceutiske Forening (observatør)
Jon Ole Whist
jon@farmaceutene.no
951 00 342