Ledelse

Tonje Leborg

Tonje Leborg

Erik Graff

Erik Graff

Utvalgsmedlemmer

Arkitektenes Fagforbund
Oda Eriksen Rønning
oda@afag.no
917 82 629
Den norske legeforening
Pål Alm-Kruse
pal.alm-kruse@legeforeningen.no
419 09 832
Den norske legeforening
Christine Palm
christine.palm@legeforeningen.no
482 61 202
Den norske tannlegeforening
Farshad Alamdari
farsh@online.no
922 33 797
Den norske veterinærforening
Christian Tengs
ct@vetnett.no
469 28 595
Econa
Christian Selen
christian.selen@econa.no
988 31 478
Naturviterne
Ole Jakob Knudsen
oj@naturviterne.no
918 50 187
Norsk psykologforening
Christian Zimmermann
christian@psykologforeningen.no
909 80 343
Norsk Lektorlag
Else Leona McClimans
emc@norsklektorlag.no
934 87 199
Samfunnsøkonomene
Jan Inge Eidem
jan.inge.eidem@samfunnsokonomene.no
991 65 400
Samfunnsviterne
Frode Svartvatn
frode.svartvatn@nav.no
416 69 387
Samfunnsviterne
Åse Marie Eliassen
aame@samfunsviterne.no
95730301
Juristforbundet
Hanne Eie Sudland
hes@juristforbundet.no
909 57 404
Juristforbundet (observatør)
Camilla Loe-Dahl
camilla.loe-Dahl@asker.kommune.no
908 88 991
Tekna
Sonia Monfort Roedelé
sonia.monfort.roedele@tekna.no
900 75 115
Tekna (observatør)
Magnus Evje
magnus.evje@oby.oslo.kommune.no
982 95 411
Den norske jordmorforening (observatør)
Berit Grimsrud Syversen
berit@jordmorforeningen.no
480 06 887
NITO (observatør)
Beate Sire Dagslet
bsd@nito.no
413 34 255
Norges Farmaceutiske Forening (observatør)
Mathias Østvold
mathias@farmaceutene.no
992 20 590